Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Firmamız, 2015 yılında Mersin Mega Forklift Ltd. Şti. ünvanı ile tüzel kişilik olarak kurumsal faaliyetine devam etmiştir. Firmamız alım satım, taşıma, istifleme, kiralama, yedek parça ve teknik servis hizmetlerimizle müşterilerine her türlü konuda cevap vermekle birlikte Mersin Mega Forklift farkını yaşatmaktadır.

Forklift ve istif makinaları sektörüne ilk olarak tuna forklift merhum ADNAN TUNA'ın yanında başladık ve rahmetli ADNAN TUNA'dan öğrendiğimiz forklift ve istif makinaları sektöründe siz Mersin de bulunan işletmecilerimize forklift ve teknik servis kiralama yedek parça alım satım pazarlama olarak daha iyi bir hizmet sunabilmek için, kurucumuz YILMAZ ÇATAL Mersin MEGA FORKLİFT'İ kurmaya karar verdik siz değerli işletmecilerimizinde desteğiyle umarızki başarılı olur ve sizlere ucuz kaliteli hızlı çözümler sunarız şimdiden sizlere teşekkürü bir borç bilir işlerinizde başarılar dileriz.


VİSYONUMUZ

Mersin Mega Forklift olarak müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.


MİSYONUMUZ

Mersin Mega Forklift sektörde yenilikçi, gelişime açık ve müşterilerine hızlı, kesin ve ekonomik çözüm sunarak sektörde söz sahibi olmayı hedeflemiştir.